Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźnione na PS5. Twórcy obiecują rekompensatę

Inne platformy bez zmian.

  • Opóźniono premierę Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5
  • Twórcy tłumaczą się problemami technicznymi
  • Rekompensatą będzie darmowe DLC

Polskie studio CI Games ogłosiło, że strzelanka Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ukaże się na PlayStation 5 później niż planowano. Data premiery na pozostałych platformach pozostaje bez zmian.

Przypomnijmy: strzelanka zadebiutuje 4 czerwca na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Nie podano nowego terminu dla PS5.

Nowy gameplay ze Sniper Ghost Warrior Contracts 2

W ramach rekompensaty deweloperzy udostępnią pierwsze DLC za darmo dla wszystkich posiadaczy produkcji (nie tylko na PlayStation 5). Rozszerzenie zaoferuje nową, rozbudowaną lokację oraz kontrakty do wykonania.

Twórcy dodają, że osoby kupujące wersję PS4 otrzymają bezpłatny upgrade do edycji PlayStation 5. Nie jest obecnie jasne, czy podobna oferta dostępna będzie na konsolach Xbox.

Przesunięcie premiery na PS5 wynika podobno z niespodziewanych kwestii technicznych. „Nie mogliśmy przewidzieć napotkanych problemów” - zapewnia prezes CI Games, Marek Tymiński, cytowany w komunikacie giełdowym.

„Mogę zapewnić graczy, że bardzo doświadczony, profesjonalny i oddany zespół pracuje wraz z ekspertami Sony oraz dostawcą silnika nad zapewnieniem posiadaczom PS5 najlepszego doświadczenia snajperskiego, na jakie zasługują” - dodaje menedżer.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami