Final Fantasy 7 Remake Intergrade to exclusive PS5 na pół roku

Sugeruje nowy trailer.

  • Final Fantasy 7 Remake Intergrade po pół roku może pojawić się na innych platformach
  • Zaprezentowany zwiastun przedstawia ulepszoną wersję gry i dodatek fabularny

Square Enix opublikowało nowy zwiastun Final Fantasy 7 Remake Intergrade, czyli ulepszonej wersji gry, zmierzającej na PS5. Nagranie sugeruje, że pozycja jest tytułem na wyłączność urządzenia Sony, ale tylko na określony czas.

Materiał wieńczy plansza, która informuje, że produkcja jest konsolowym exclusivem PlayStation 5, na którym projekt dostępny będzie „co najmniej sześć miesięcy wcześniej niż na innych platformach” sprzętowych.

final_fantasy_7_remake_intergrade_exclusive_ps5
Plansza ze zwiastuna

Final Fantasy 7 Remake Intergrade na PS5 ukaże się 10 czerwca, więc niewykluczone, że po upływie pół roku od premiery - czyli najwcześniej w grudniu - gra pojawi się na innych urządzeniach, na przykład PC lub Xbox Series X/S.

Przypomnijmy, że gdy podstawowa wersja produkcji ukazała się na PlayStation 4, informacja na pudełku wskazywała, że pozycja jest tytułem na wyłączność konsoli, ale tylko na rok.

Sam zwiastun prezentuje zarówno ulepszoną wersję bazowego tytułu, jak i dodatkową zawartość, a więc fabularne rozszerzenie z Yuffe w roli głównej. Ukazano między innymi wprowadzaną w DLC minigrę - bitewną strategię.

Posiadacze Final Fantasy 7 Remake na PS4 otrzymają upgrade do wydania Intergrade za darmo (poza użytkownikami, którzy odebrali produkcję z PS Plus), ale wspomniany epizod będą musieli dokupić osobno.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami