Błędy z gier w prawdziwym świecie - zabawna reklama sieci 5G

Przenikanie przez ściany i nie tylko.

  • Firma Verizon przygotowała film, prezentujący bugi z gier w rzeczywistości
  • Nie zabrakło spadania pod planszę i rozmazanych twarzy postaci

Amerykańska firma telekomunikacyjna Verizon opublikowała skierowaną do graczy reklamę internetu mobilnego 5G. W spocie pokazano, jak wyglądałyby popularne błędy z gier w prawdziwym świecie.

W zabawnym nagraniu pojawiają się przykłady wielu różnych usterek, z którymi zmagają się miłośnicy wirtualnej rozrywki. Jest przenikanie postaci przez ściany i inne obiekty oraz lewitowanie kierowcy obok pojazdu.

Są również nawiązania do błędów Cyberpunk 2077, w tym rozmazanych twarzy NPC. Do tego dynamicznie zmieniające się przedmioty i znikające modele bohaterów z widocznym odzieniem. Nie zabrakło też słynnego buga z wpadaniem pod planszę.

Reklama przekonuje, że widoczne w filmie usterki to między innymi efekt opóźnień (tak zwanych lagów), wywołanych zbyt wolnym internetem. Twórcy materiału sugerują jednocześnie, że rozwiązaniem problemów jest właśnie sieć 5G dla graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami