Shadow Warrior 3 zmierza też na konsole, jest nowy gameplay

Prezentacja planszy i nie tylko.

Firma Devolver Digital i polskie studio Flying Wild Hog poinformowali, że Shadow Warrior 3 pojawi się nie tylko na PC, ale też PS4 i Xbox One. Dokładna data premiery nie jest znana, ale tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku.

W międzyczasie serwis IGN opublikował materiał z fragmentami rozgrywki. Wideo przedstawia jeden z etapów produkcji - misję o nazwie o nazwie Doomsday Device. Zadanie rozgrywa się w lokacji wypełnionej pułapkami.

Materiał prezentuje także niepokazywanego dotychczas przeciwnika - dużych rozmiarów i o sporej tuszy Gassy Obaryiona. W filmie ujrzeć można również wydobytą od wspomnianego wroga dwulufową, potężną broń.

Gameplay przedstawia też możliwość eliminowania nieprzyjaciół z pomocą elementów otoczenia, w tym wspomnianych pułapek. W nagraniu prowadzony przez gracza bohater potrafi likwidować wrogów za pomocą wirujących ostrzy.

Shadow Warrior 3 kontynuuje opowieść o szogunie Lo Wangu. Wojownik wraz z towarzyszem wyruszają śladem pradawnego smoka, którego „niechcący” uwolnili. Produkcja ponownie postawi na walkę, łączącą starcia z pomocą broni białej i palnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami