Resident Evil Village - prolog: dom, uprowadzenie Rose, dotarcie do wioski

Początek historii Ethana Wintersa.

Opowieść w Resident Evil Village rozpoczyna się w domu Ethana i Mii Wintersów. Po obejrzeniu intra główny bohater weźmie na ręce małą Rose. Trzymając dziecko na rękach, przejmiesz kontrolę nad Ethanem.

Rozejrzyj się po parterze domu, podchodząc do interaktywnych obiektów, czytając notatki i oglądając różne przedmioty. Kiedy będziesz gotowy, wejdź po schodach na piętro, gdzie również możesz wejść w interakcję z różnymi elementami otoczenia.

001

Idąc w stronę pokoju Rose (1), podejdź do pozytywki (2) - ten przedmiot pojawi się później w grze.

002

Twoim celem jest odnieść dziewczynkę do łóżeczka (3), które znajduje się w pokoju na końcu korytarza. Jednak zanim to zrobisz, upewnij się, że zwiedziłeś dokładnie wszystkie pomieszczenia.

003

Kiedy położysz Rose, udaj się do kuchni i podejdź do Mii (4) - wówczas rozpocznie się film kończący prolog.

004

Gdy Ethan się obudzi przy rozbitym samochodzie, zobaczysz ciało żołnierza. Idź w kierunku światła, a potem idź po śladach wzdłuż ścieżki. Kiedy dotrzesz do ogrodzenia z drutu (5), kucnij (R3 na PS / RS na Xbox'ie / C na PC) i idź dalej. Podążaj za śladami krwi, a dotrzesz do chaty.

005

Wejdź do środka i zejdź po schodach do piwnicy. Podejdź do szafy i otwórz ją. Po chwili usłyszysz przerażający odgłos, więc wróć na górę. Przejdź pod przewróconą komodą (6), a następnie wyjdź z chary przez wyrwę w murze.

Podążaj w górę ścieżki. Kiedy dotrzesz na wzgórze, w oddali zobaczysz zamek Dimitrescu. Schodząc w dół, dotrzesz na obrzeża wioski. Dalszą podróż Ethana opisaliśmy na kolejnej stronie.

Następnie: Resident Evil Village - wioska: początek, nóż, pistolet

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami