Nie tylko Baldur's Gate 3 - Pathfinder: Wrath of the Righteous debiutuje we wrześniu

Dla fanów klasycznych RPG.

Pathfinder: Wrath of the Righteous ukaże się 2 września na PC - poinformowali producenci. Testy beta przebiegają zgodnie z planem, a z opinii graczy wynika, że większość istotnych błędów została już wyeliminowana.

Sequel od rosyjskiego studia Owlcat Games to klasyczny RPG w stylu Baldur's Gate czy Pillars of Eternity. Fabuła rzuca graczy w środek konfliktu ludzi i aniołów z demonami.

Gameplay korzysta z tradycyjnych dla gatunku rozwiązań, a cała gra wiernie przedstawia zasady i elementy papierowego systemu Pathfinder, wywodzącego się z Dungeons & Dragons.

Co ważne, gra nie jest bezpośrednio powiązana z poprzednią częścią, czyli z Pathfinder: Kingmaker. To oddzielna historia, skupiająca się tym razem na demonicznej inwazji. Akcja rozgrywa się w innych czasach.

Deweloperzy przygotowują wiele ciekawych systemów rozgrywki - między innymi mityczne ścieżki, które pozwolą dokonywać istotnych wyborów, prowadzących boską lub demoniczną drogą fabularną. Twórcy zaznaczają, że przy jednorazowym podejściu do kampanii odkryjemy tylko część zawartości. Przygoda zapewni co najmniej około 60-70 godzin zabawy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami