Tak wygląda Wiedźmin 3 w wersji na PS5 i Xbox Series X/S?

CD Projekt Red najwyraźniej skorzysta z moda HD Reworked.

  • HD Reworked Project najpewniej będzie zintegrowane z next-genową aktualizacją gry
  • Tak twierdzi autor moda
  • Wiemy więc, jak potencjalnie będzie wyglądać odświeżona gra

Twórca graficznego moda HD Reworked Project do Wiedźmina 3 twierdzi, że skontaktował się z nim CD Projekt Red, proponując współpracę w ramach nadchodzącej next-genowej wersji Dzikiego Gonu. Jeżeli wieści się potwierdzą, to najprawdopodobniej wiemy już, jak będzie wyglądać nowa edycja hitu polskiego studia, która trafi na PC i konsole następnej generacji.

„Najważniejsza informacja jest taka, że otrzymałem oficjalną wiadomość od CDPR o współpracy” - tłumaczy Halk Hogan pod filmem prezentującym nowości w swoim projekcie. „O ile nie jest to jeszcze pewne, to z dużą dozą prawdopodobieństwa HD Reworked Project będzie załączony w oficjalnej aktualizacji na następną generację”.

Poniżej kilka materiałów, które prezentują najnowszą wersję moda - a więc potencjalny wygląd odświeżonego Wiedźmina 3, przynajmniej w kwestii tekstur i bardziej szczegółowych modeli:

Halk Hogan proponował CD Projekt Red współpracę już od dłuższego czasu - właśnie przy okazji prac nad HD Reworked w widocznej powyżej wersji „NextGen”. Wygląda więc na to, że niedawno otrzymał zadowalającą odpowiedź. Autor moda planuje już upiększenie świata Cyberpunk 2077, tworząc podobne narzędzie poprawiające jakość elementów graficznych.

Odświeżony Wiedźmin 3 zadebiutuje w drugiej połowie 2021 roku. Posiadacze oryginalnej wersji otrzymają darmową aktualizację do unowocześnionego wydania. W pakiecie będą wszystkie większe i mniejsze DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami