STALKER 2 to gra na setki godzin. Za pierwszym razem nie odkryjemy wszystkiego

Konieczne będzie wielokrotne rozegranie tytułu.

Twórcy STALKER 2 ujawnili, że ukończenie produkcji zajmie bardzo wiele czasu, choć jednocześnie przy pierwszym podejściu gracze nie odkryją wszystkich sekretów.

- To bardzo długa gra, nawet jeśli zdecydujemy się skupić tylko na głównym wątku. Na rozgrywce można spędzić setki godzin, jeśli postanowimy zbadać okoliczny teren i wykonać zadania dodatkowe - tłumaczy Zakhar Bocharov z GSC Game World w rozmowie z GamingBolt.

W tej samej rozmowie poruszono też kwestię nieliniowości, o której wcześniej wspominali twórcy strzelanki. Przedstawiciel ukraińskiego studia przekonuje, że odkrycie wszystkiego będzie wymagało ukończenia tytułu więcej niż raz.

- Bez wdawania się w szczegóły, powiedzmy, że zobaczenie wszystkiego podczas jednego podejścia jest niemożliwe. Gracz musi przejść produkcję kilka razy, by ujrzeć całą fabularną zawartość - wyjaśnia Bocharov.

STALKER 2 nie ma wyznaczonej daty premiery, ale gra zmierza na PC i Xbox Series X/S. Niedawno ujawnione dokumenty sugerują, że pozycja jest konsolowym exclusivem platform Microsoftu, ale tylko na trzy miesiące.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami