Polka twarzą Lady Dimitrescu w Resident Evil Village?

Choć mierzy tylko 169 cm.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że to polska aktorka - Helena Mańkowska - użyczyła wizerunku Alcinie Dimitrescu z Resident Evil Village. Postać dzięki imponującemu wyglądowi - mierzy niemal 3 metry wzrostu - zdobyła ogromną popularność w sieci.

Jak zauważył serwis GryNieznane, źródłem rewelacji był usunięty już temat w serwisie Reddit. Ujawnienie angażu szybko przełożyło się między innymi na Instagram samej zainteresowanej, zalewany obecnie wpisami o podobnej treści:

lady1
Prawie jak prośby o Skate 4

Zarówno Capcom, jak i sama aktorka nie potwierdzają obecnie udziału w grze, a w wersji demo nie ma sekcji z napisami końcowymi, gdzie powinny znaleźć się szczegóły na temat obsady.

Na oficjalnej stronie Mańkowskiej można jednak znaleźć wzmiankę o „trójwymiarowym skanowaniu twarzy” w 2018 roku, gdy japońskie studio zapewne pracowało już nad tytułem.

lady2
Podobna?

Alcinę Dimitrescu - panią na zamku, który odwiedzimy w Resident Evil Village - po raz pierwszy ujawniono jeszcze przed oficjalną zapowiedzią gry. Internauci natychmiast pokochali postać, tworząc fanarty, cosplaye i inne materiały.

Nagła popularność zaskoczyła podobno samych deweloperów, którzy szybko przekuli jednak postać w „maskotkę” całego Village. Potwierdzono nawet wspomniany wzrost.

Sama Mańkowska pojawiła się ostatnio w thrillerze „Rajskie wzgórza”, gdzie była dublerką Milli Jovovich. Wcześniej występowała w wielu projektach krótkometrażowych, jak „The Redemption of Harry Day” czy „Deformation”.

Resident Evil Village debiutuje już w najbliższy piątek, 7 maja. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Stadia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami