Necromunda: Hired Gun nieoczekiwanym hitem? Gameplay wygląda obiecująco

Warhammer plus Doom.

Necromunda: Hired Gun to dynamiczna strzelanka, bazująca na licencji klasycznej gry planszowej w uniwersum Warhammer: 40,000. Tytuł zespołu Streum On Studio otrzymał dziś nowy gameplay.

Materiał wideo przedstawia ogólny zarys rozgrywki, przypominającej nieco najnowsze odsłony Doom - nie tylko w sferze mrocznej oprawy graficznej, ale także tempa akcji.

Tytuł zapowiedziano w marcu obecnego roku, a premiera odbędzie się już 1 czerwca, na PC (przez Stadia i Epic Games Store), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Gracze wcielają się w łowcę nagród, przybywającego właśnie na Necromundę, jeden ze światów Imperium Ludzi w uniwersum Warhammera. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, podejmując się różnych zleceń w industrialnych lokacjach.

W swobodnym przemieszczaniu pomoże linka z hakiem, a rozgrywkę urozmaici mechaniczny piesek - towarzysz naszego bohatera. Zwierzak pomoże wykrywać wrogów, ale sam też zajmie się ich eliminowaniem.

Streum On Studio to mały zespół, odpowiedzialny za kultową - w niektórych kręgach - grę RPG pod tytułem E.Y.E.: Divine Cybermancy, wyróżniającą się swobodą rozgrywki i rozwoju postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami