W Rainbow Six Siege trwa nuklearna apokalipsa

Wydarzenie specjalne.

  • Nowe wydarzenie specjalne w Rainbow Six Siege to Apokalipsa
  • Gracze walczą o ostatnią roślinę na planecie
  • Tryb dostępny jest do 18 maja

Najnowsze wydarzenie specjalne w Rainbow Six Siege nosi tytuł Apokalipsa - trwa od dzisiaj do 18 maja. Celem graczy jest przejęcie kontroli nad ostatnią pozostałą przy życiu rośliną na planecie.

Akcja toczy się na zmodyfikowanej mapie Outback. Atakujący mają za zadanie rozbroić pojemnik z roślinką, a zadaniem obrońców jest jego ochrona. Druga grupa może też przenosić pakunek, podczas gdy agresorzy otrzymują dostęp do specjalnych skanerów, ujawniających graczy w pomieszczeniach.

„Tam gdzie są ludzie, tam nie brak chciwości i zepsucia. W wyniku katastrofy jądrowej nastąpił upadek społeczeństwa, a Ziemię pokryły bezludne pustkowia. Tam gdzie była cywilizacja, wyłoniły się dwa wrogie klany, walczące o nadzieję i wolność” - czytamy w opisie.

Strażnicy - ci broniący - to Maestro, Melusi, Rook, Smoke oraz Valkyrie. Po drugiej stronie konfliktu są Fuze, Gridlock, Maverick, Nomad i Twitch.

Apokalipsa to także 35 przedmiotów kosmetycznych do zdobycia. Samo zalogowanie się w czasie trwania wydarzenia specjalnego to pakiet startowy, zawierający kilka losowych pozycji. Jak można się domyślać, nowe elementy stroju tematycznie nawiązują do trwającej apokalipsy.

Aktualizacja wprowadzająca nowości to od 771 MB (na Steamie), do 1,64 GB (na Xbox One) danych do pobrania. Nie brakuje także zmian bez związku z nowym trybem: zmieniono między innymi zasady głosowania nad anulowaniem meczów rankingowych, a Thermite stracił minę kierunkową na rzecz granatów dymnych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami