Sony zarejestrowało nazwę Sunset Overdrive - gry wydanej przez Microsoft

Tytuł trafi na konsole PlayStation?

Sony w amerykańskim urzędzie patentowym zarejestrowało znak handlowy związany z Sunset Overdrive - grą studia Insomniac Games, dostępną na razie tylko na PC i Xbox One.

Jak zwrócił uwagę Nibellion, czyli internauta wyszukujący ciekawe i niepotwierdzone informacje z branży wirtualnej rozrywki, producent konsol PlayStation dokonał wspomnianej rejestracji pod koniec kwietnia.

Sony już wcześniej przekonywało, że wraz ze studiem Insomniac Games przejęło prawa do Sunset Overdrive. Rezerwacja znaku handlowego w amerykańskim urzędzie patentowym może jednak oznaczać, że koncern zamierza podjąć działania związane z marką.

Wspomniana produkcja ukazała się w 2014 roku jako tytuł na wyłączność Xbox One, a cztery lata później trafiła na PC. To jedyna pozycja od twórców Ratchet & Clank, nie wydana na platformach PlayStation.

Akcję osadzono w dużych rozmiarów metropolii, po której można dosyć swobodnie się przemieszczać. Bohatera cechuje mobilność - potrafi się wspinać, biegać po ścianach, a nawet jeździć po liniach wysokiego napięcia przy jednoczesnym strzelaniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami