[PLOTKA] Forza Horizon 5 z akcją w Meksyku

Sugerują znani dziennikarze.

  • Według nieoficjalnych informacji, Forza Horizon 5 rozegra się w Meksyku
  • Miejsce akcji wskazuje dwóch dziennikarzy

Forza Horizon 5, czyli kolejna odsłona cyklu wyścigowego od Playground Games, przeniesie graczy do Meksyku - wynika z niepotwierdzonych wieści.

Źródłem są Jez Corden z serwisu Windows Central i Jeff Grubb z VentureBeat - dziennikarze, których informacje w przeszłości się sprawdzały. Pod koniec kwietnia pierwszy z redaktorów napisał na Twitterze, że chciałby udać się do Meksyku, a wpis ozdobił emotikoną auta. W reakcji drugi z mężczyzn stwierdził, że już uczy się języka hiszpańskiego.

Więcej na temat tajemniczej aktywności w mediach społecznościowych Grubb wypowiedział się na antenie niedawnej audycji Iron Lords Podcast. Przyznał, że wiadomości dotyczą Forza Horizon 5, którego akcję osadzona podobno w Meksyku.

Dziennikarz VentureBeat wyjaśnił, że kiedy zobaczył wpis Cordena, postanowił zweryfikować wieści we własnych źródłach. Podkreślił również, że wcześniej otrzymał informacje, które okazały się nieprawdziwe - dostał na przykład fałszywe screeny, które miały rzekomo potwierdzać, że nowa odsłona rozwijanej przez studio Playground Games serii rozegra się w Japonii.

Forza Horizon 5 nie została oficjalnie zapowiedziana, ale niepotwierdzone doniesienia sugerują, że gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami