Mass Effect 2 - Akta: Mistrzyni złodziejstwa

Rekrutacja Kasumi Goto.

Akta: Mistrzyni złodziejstwa to jedno z zadań głównych w Mass Effect 2. Odblokowuje się już na początku rozgrywki, zaraz po ukończeniu prologu. W ramach tej misji musisz dostać się na Cytadelę i znaleźć Kasumi Goto, mistrzynię złodziejstwa, która może dołączyć do twojej drużyny.

W pierwszej kolejności wejdź na mapę galaktyki i wykorzystaj przekaźnik masy by dotrzeć do Mgławicy Węża (1). Zbliż się następnie do Cytadeli (2) i wyląduj na stacji.

110_mass_effect_2_me2_akta_mistrzyni_zlodziejstwa_kasumi

Na potrzeby tej misji możesz wybrać dowolną drużynę - nie będziesz tutaj walczył. Gdy tylko wylądujesz na stacji, wejdź w interakcję z banerem reklamowym (3). Z listy dostępnych opcji dialogowych wybierz „Milczenie jest złotem”.

111_mass_effect_2_me2_akta_mistrzyni_zlodziejstwa_kasumi

Rozpocznie to długą konwersację z Kasumi Goto, twoim tutejszym celem. W trakcie rozmowy kobieta poinformuje cię o skoku, w którym będziesz musiał jej pomóc w przyszłości - co odblokuje zadanie lojalnościowe Kasumi: Wykradzione wspomnienia. Po rozmowie Kasumi dołączy do twojej drużyny i powrócicie na pokład Normandii, kończąc to zadanie.

Poprzednio: Mass Effect 2 - Horyzont

Spis treści: Mass Effect 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mass Effect 2 - Akta: Zabójca

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami