Starsza pani grająca w Skyrima pojawiła się w produkcji - dzięki modyfikacji

85-letnia Shirley Curry uwieczniona w tytule.

Powstał mod, który do The Elder Scrolls 5 dodaje postać wzorowaną na Shirley Curry - najstarszej miłośniczce tytułu Bethesdy.

Zwana przez fanów „babcią od Skyrima" kobieta ma 85 lat i regularnie publikuje w serwisie YouTube filmy, w których pokazuje jak gra w słynną produkcję. Cieszy się dużym uznaniem innych graczy, których nawet nazywa „wnukami".

Modyfikację pobrać można za darmo za pośrednictwem serwisu Nexus Mods lub platformy Bethesdy. Projekt działa nie tylko na PC, ale też konsolach Xbox i jest kompatybilny z edycją tytułu dostosowaną do VR.

Shirley może dołączyć do gracza jako towarzyszka po wykonaniu krótkiego zadania. Twórcy moda przekonują, że bohaterka ma bogatszą osobowość niż wszystkie postacie z podstawowej wersji produkcji razem wzięte.

Starsza pani jest w grze barbarzyńcą, posługuje dwuręczną bronią i preferuje walkę w zwarciu, ale wyposażona jest też w łuk, co pozwala na starcia dystansowe. Zamieszkuje w domu w górach na wschód od chatki Drelasa. Opowiada również historie, inspirowane własnymi filmami. Kobieta nagrała także wszystkie dialogi.

Shirley już opublikowała materiał, w którym przedstawia rozgrywkę z udziałem swojej postaci. Co ważne, Bethesda jakiś czas temu potwierdziła, że „babcię od Skyrima" uwieczni w powstającym The Elder Scrolls 6.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami