Mass Effect: Legendary Edition - pierwsza aktualizacja może zająć ponad 11 GB

Informacje z serwerów Sony.

  • Pierwszy patch odświeżonej trylogii Mass Effect zajmie więcej niż każda z oryginalnych gier
  • Aktualizacja poprawi stabilność, ograniczy awarie i usunie błędy

Na serwerach Sony pojawiły się już pliki pierwszej aktualizacji Mass Effect: Legendary Edition, czyli odświeżonej wersji trylogii o przygodach komandora Sheparda - na PS4 zajmą łącznie 11,8 GB.

Patch jest więc większy niż oryginalne wydania każdej z gier, które wchodzą w skład kolekcji. Rozmiar pierwszej części cyklu wynosił bowiem 6,83 GB, drugiej 9,25 GB, a trzeciej 10,60 GB.

Z listy poprawek - przedstawionej w serwisie OrbisPatches - wynika, że twórcy ulepszą wydajność oraz stabilność tytułu, eliminując awarie i „zawieszanie” produkcji. Deweloperzy udoskonalą także technikę ambient occlusion i oświetlenie oraz usuną różne błędy.

W przypadku wersji cyfrowej aktualizacja zostanie najpewniej pobrana wraz z plikami gry, a posiadacze wydań pudełkowych staną najprawdopodobniej przed koniecznością ściągnięcia patcha osobno. Nie jest jasne, czy rozmiar jest taki sam na pozostałych platformach.

Mass Effect: Legendary Edition ukaże się 14 maja na PC, PS4 i Xbox One, ale zadziała też na nowych konsolach. Pakiet zawiera remastery pierwszych trzech części serii, oferujące zmiany w rozgrywce i oprawie wizualnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami