Titanfall 2 za darmo na Steam - do poniedziałku

Warto przetestować kampanię.

EA udostępniło Titanfall 2 za darmo na Steamie. Każdy może skorzystać z oferty - wystarczy kliknąć przycisk „Zagraj” na stronie produktu.

Grać można do poniedziałku, 3 maja, do godziny 19:00. Dotyczy to zarówno trybu multiplayer, jak też całej kampanii fabularnej. Jej ukończenie zajmuje średnio ok. 6-7 godzin.

titanfall_2_za_darmo_maj
BT-7274 to bardzo symaptyczny Tytan, warto go poznać

Gra oferuje także sieciowy tryb kooperacyjnych zmagań z falami przeciwników. Wprowadzono go po premierze. Druga część cyklu wciąż jest chwalona przede wszystkim za wspomniany wcześniej tryb fabularny.

Deweloperzy ze studia Respawn przygotowali interesującą fabułę, ale przede wszystkim zadbali o różnorodność etapów i widowiskowe wydarzenia.

Nie wiadomo, czy deweloperzy stworzą Titanfall 3. Studio skupia się obecnie na rozwoju Apex Legends, a także na produkcji innych gier - między innymi nad kolejną produkcją w świecie Star Wars. W battle royale pojawia się jednak coraz więcej odniesień do Titanfalla (akcja osadzona jest w tym samym uniwersum), więc wielu graczy podejrzewa, że Respawn w końcu powróci do cyklu o Tytanach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami