Call of Duty Warzone z darmowym skinem postaci. Twórcy przepraszają za wadliwe wyzwania

Adler po torturach.

Wszyscy gracze, którzy zalogują się do Call of Duty Warzone do finału niedawno rozpoczętego trzeciego sezonu rozgrywek, otrzymają za darmo skin dla operatora Russela Adlera o nazwie „tortury i ratunek” - poinformowali twórcy.

To nagroda od Raven Software za wadliwie działające wydarzenie o nazwie The Hunt for Adler, które wystartowało wraz z trzecim sezonem i wprowadzeniem nowej mapy Werdańska. Gracze mieli odebrać skin po wykonaniu serii specjalnych wyzwań, ale Warzone niepoprawnie śledziło postępy, a czasami, w wyniku błędów, wymagało interakcji z obiektem znajdującym się poza mapą.

Call_of_Duty__Modern_Warfare_2019_Screenshot_2021.05.01___18.32.44.85
Adler wiele już przeżył, więc tortury nie zrobiły na nim wrażenia

Twórcy naprawili event, ale dopiero 28 kwietnia, a więc dzień przed jego zakończeniem - stąd decyzja o rozdaniu nagrody.

Aby zagrać uratowanym od tortur Adlerem, wystarczy wejść w zakładkę „Operatorzy”, wybrać Adlera, a następnie opcję „Dostosuj”. Skin będzie na liście.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami