Symulator Złodzieja doczeka się kontynuacji

Trzy lokacje do „eksploracji”.

  • Zapowiedziano Thief Simulator 2
  • Premiera w przyszłym roku na PC
  • Pierwsza część sprzedała się w nakładzie 1,6 mln egzemplarzy

Thief Simulator 2 ukaże się w 2022 roku na PC, a rok później także na konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch - poinformowała firma wydawnicza Ultimate Games.

Kontynuacja niespodziewanego hitu z 2018 - łącznie sprzedano ponad 1,6 milionów egzemplarzy - zaoferuje trzy zróżnicowane lokacje z wieloma obiektami do „zdobycia”. Do tego nowe cele do wykonania oraz przydatne umiejętności włamywacza.

Poza rabowaniem domów, zajmiemy się także włamaniami do banków, restauracji czy samochodów. Trailer zapowiadający tytuł prezentuje także wysadzanie bankomatów oraz organizowanie zasadzek na konwoje przewożące pieniądze.

W planach jest także rozbudowanie opcji wydawania zdobytych pieniędzy. Kupimy nie tylko usprawniające pracę narzędzia, ale także luksusowe samochody.

„Nowa odsłona jest większa, lepsza, ładniejsza i nawet bardziej ekscytująca. Przywiązujemy dużą uwagę do opinii naszej społeczności i przygotowujemy liczne niespodzianki” - zapewnia Rafał Jelonek, dyrektor do spraw operacji w Ultimate Games.

Pewnym zastrzeżeniem może być fakt, że sequel ma innego dewelopera. Zamiast twórców oryginału - Noble Muffin - tytułem zajmuje się studio o nazwie MrCiastku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami