Powstaje gra na bazie serialu The Mandalorian?

Nieoficjalne doniesienia.

Popularny serial „The Mandalorian” może doczekać się adaptacji w postaci gry wideo - wynika z nieoficjalnych doniesień ujawnionych na Twitterze przez szanowanego informatora.

Źródłem jest użytkownik „Shpeshal_Ed”, założyciel serwisu XboxEra. Ostatnio trafnie ujawniał między innymi najnowsze produkcje, które pojawią się w abonamencie PlayStation Plus.

W pierwszej wersji wpisu mężczyzna zapewniał, że nadchodzi nie tylko gra wideo, ale także figurka Funko Pop z mandalorianinem. Ten tweet szybko został jednak usunięty.

„OK, mała wpadka. Tak, powstaje gra z Mando. Ale... Najwyraźniej nie będzie jednak Funko. Powiedziałem chyba coś, czego jeszcze nie miałem mówić. Mam nadzieję, że nie spaliłem swojego źródła. Idę przepraszać” - poprawiał się „Shpeshal_Ed” w kolejnej wiadomości.

Poza tym nie znamy obecnie żadnych innych szczegółów - należy poczekać na oficjalne informacje od Lucasfilm Games, które wróciło do życia w styczniu obecnego roku, właśnie w celu zajmowania się licencjami ze świata „Gwiezdnych wojen”.

Serial „The Mandalorian” debiutował w listopadzie 2019 roku i szybko zdobył sporą popularność, prezentując przygody tytułowego łowcy nagród oraz jego podopiecznego - małego Grogu, znanego lepiej jako „Baby Yoda”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami