Battlefield 6 zaoferuje "unikalne momenty", dzięki nowym trybom

Nie zabraknie destrukcji otoczenia.

  • Kolejny Battlefield wzmocni elementy charakterystyczne dla serii
  • Pojawią się nowe tryby rozgrywki, które zagwarantują momenty, które występują tylko w cyklu

Laura Miele, która nadzoruje studia należące do Electronic Arts, ujawniła, że kolejna odsłona cyklu Battlefield zaoferuje zupełnie nowe i unikalne tryby rozgrywki.

- To piaskownica, którą DICE zawsze dostarczało graczom, z uzbrojeniem i destrukcją otoczenia. Właśnie w niej dzieją się szalone momenty, które występują tylko w Battlefieldzie - powiedziała menedżerka w rozmowie z GamesBeat.

battlefield_6_czasy_wspolczesne
Według nieoficjalnych informacji, nowy Battlefield wróci do czasów współczesnych

- Jak możecie się domyślić, nasza strategia uwzględnia tworzenie przyszłej gry na bazie tych mocnych elementów serii. Nowe tryby, które pojawią się w produkcji, mają więc temu posłużyć i wywrzeć większe wrażenie na użytkownikach - dodaje.

Nadal nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat kolejnej odsłony serii Battlefield, choć przedstawiciele EA obiecali, że pełnoprawna prezentacja tytułu odbędzie się „wkrótce”. Zapewnili też, że pozycja zaoferuje elementy charakterystyczne dla cyklu.

Gra ukaże się pod koniec bieżącego roku na PC oraz PS5 i Xbox Series X/S. Nie jest to na razie jasne, ale twórcy zasugerowali, że strzelanka ominie konsole poprzedniej generacji, czyli PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami