Returnal - złote kule i zapadająca się podłoga: ukryte komnaty

Co można tam znaleźć.

Kiedy odblokujesz translokatory w Returnal, będziesz mógł odwiedzać ukryte komnaty. Są one rozmieszczone w różnych miejscach, ale zawsze oznaczone są w taki sam sposób.

Do takiej komnaty spadniesz, kiedy wejdziesz w złotą kulę energii (1) stojącą przed pomnikiem. Podłoga się zapadnie i odnajdziesz się w nowym pomieszczeniu.

zlotekule1

Nie sposób przewidzieć, co czeka na nas w takiej komnacie. Dlatego nie warto wybierać się do takiego miejsca, jeśli mamy mało punktów zdrowia - to ryzykowne.

zlotekule2
Czasem trafisz do komnaty z pojemnikami i zasobami...

W ukrytych komnatach możemy znaleźć wrogów, potężnych przeciwników do pokonania, wyzwania platformowe, pojemniki z zasobami, artefakty lub szkodliwe przedmioty do zebrania.

zlotekule3
Czasem czeka cię ciężka walka

Z pomieszczenia tego rodzaju zawsze wydostajemy się translokatorem jednostronnym. Wystarczy, że staniemy w niebieskiej kuli (2) i wybierzemy opcję transportu do poprzedniej lokacji. Znajdziemy się w miejscu, w którym zebraliśmy złotą kulę.

zlotekule4

Więcej porad:

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami