Returnal - czerwone lasery, blokada: czy można przejść

Niebezpieczna zapora.

Returnal to gra z obszarami generowanymi na nowo z każdym kolejnym cyklem (czyli podejściem do gry), aczkolwiek na pewno nie minie dużo czasu, zanim natrafisz na pierwszą blokadę z czerwonych laserów (1).

czerwonelasery1

Za takimi „kratami” znajdują się zawsze jakieś cenne przedmioty lub dodatkowe zasoby do wykorzystania. Wielu graczy z pewnością zada więc sobie pytanie, czy takie lasery nie zabiją postaci, jak tylko ich dotknie.

Na szczęście odpowiedź brzmi: nie.

Przez lasery można po prostu przejść, lecz stracisz punkty życia, co zauważysz od razu na pasku zdrowia (2). Wykonanie zrywu (uniku) w trakcie przechodzenia pozwoli upewnić się, że nie otrzymasz obrażeń. To bardzo ważne.

czerwonelasery2

W późniejszych etapach gry możesz trafić na obszary, które zablokują możliwość zrywu. W takich wypadkach jednak zazwyczaj lasery umieszczane są w taki sposób, by móc je ominąć skokiem czy po prostu przejściem pod nimi (gdy się poruszają) w odpowiednim momencie.

Więcej porad:

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami