Returnal - Cthonos: nowe przedmioty

Urządzenie obok statku.

W „bazie” Returnal, a więc miejscu, w którym odradzasz się po śmierci, znajduje się urządzenie zwane Cthonosem. Służy ono do odblokowywania nowych przedmiotów.

Cthonos (1) znajduje się na lewo od wyjścia z „bazy”:

returnal_cthonos_1

Gdy podejdziesz do Cthonosa, możesz nacisnąć trójkąt, by zapłacić wymaganą liczbą sztuk Eteru za nowy przedmiot. Cthonos wygeneruje ten przedmiot i pojawi się on przed tobą. Przed podniesieniem musisz go jeszcze zeskanować.

returnal_cthonos_2

Przedmioty wygenerowane przez Cthonos zostają dodane do puli przedmiotów, które znajdujesz w świecie. Im więcej zapłacisz urządzeniu, tym większą różnorodność obiektów znajdziesz.

Cthonos może wyprodukować zarówno artefakty, jak i przedmioty zużywalne. Cena początkowo wynosi trzy sztuki Eteru, ale potem się zwiększa.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie tracisz Eteru po śmierci, możesz regularnie powiększać wachlarz możliwych do znalezienia przedmiotów.

Więcej porad:

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami