Returnal - cel: Zbadaj źródło sygnału

Gdzie jest źródło?

Lokacje w Returnal są generowane po części losowo. Niektóre obszary się powtarzają, ale zawsze są ze sobą inaczej połączone, znajdziemy w nich często inne przedmioty i wrogów. Dlatego też niemożliwe jest dokładne opisanie przejścia gry. Tu wyjaśniamy pierwszą fazę z lokacji Zarośnięte Ruiny.

Są jednak główne cele, widoczne w prawym górnym rogu ekranu. Tutaj opiszemy pierwszy z nich, który pojawi się niedługo po tym, jak ruszysz w pierwszą wyprawę. Chodzi o zbadanie źródła sygnału (1).

zrodlosygnalu1

Będziesz przemierzał kolejne obszary i walczył z wrogami. Przechodząc przez kolejne wrota (pamiętaj, że te, przez które jeszcze nie przeszedłeś, są oznaczone na minimapie na jasno-niebiesko) trafisz po jakimś czasie do okrągłej komnaty - może się do zdarzyć dopiero, gdy wcześniej raz zginiesz.

W komnacie tej jest kamienna skrzynia z bronią. Zobaczysz jednak, że wyjście z tego pomieszczenia jest oznaczone ikoną drzwi z okręgiem na górze (2). Oznacza to ważne przejście. To właśnie ono zaprowadzi cię do celu.

zrodlosygnalu2

Kiedy przejdziesz przez te wrota, bohaterka skomentuje, że znalazła źródło sygnału. Znajduje się za ogromnym murem, który widać dalej. Cel zostanie zaktualizowany (3).

zrodlosygnalu3

Nie przejmuj się, że od razu nie pojawi się nowy cel. Gdy pójdziesz dalej ścieżką, niedługo trafisz na nieaktywny bliski translokator. Wtedy wyświetli się nowy cel podróży.

Następnie: Returnal - cel: Znajdź sposób, by sterować platformą obcych

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami