Returnal - cel: Otwórz Karmazynowe Wrota

Ostatni cel Zarośniętych Ruin.

Po pokonaniu Phirke zbierzesz Karmazynowy Klucz. To pozwoli kontynuować podróż i otworzyć portal, który przeniesie cię do nowego biomu - drugiego z kilku światów, które zwiedzamy. Pierwszy biom to Zarośnięte Ruiny. Będziemy zresztą tu zawsze wracać po śmierci.

Kiedy podniesiesz klucz, cel zostanie zaktualizowany. Zobaczysz, że musisz otworzyć karmazynowe wrota (1).

karmazy1

Otworzy się brama prowadząca z komnaty z bossem do pomieszczenia z nowym przedmiotem i maszyną do usuwania pasożytów. Idąc dalej, wrócisz do głównej lokacji. Musisz skierować się ku miejscu oznaczonemu na mapie pomarańczową ikoną (2). Są to wrota prowadzące do miejsca, w którym zdobyłeś wcześniej miecz.

karmazy2

Kiedy dotrzesz na miejsce, nie musisz nic robić. Karmazynowe Wrota (3) wyczują, że posiadasz klucz - portal sam zacznie się otwierać. Chwilkę to zajmie, ale finalny efekt robi wrażenie. Po prostu wejdź w portal, by przenieść się do nowego świata.

karmazy3

To wszystko. Gratulacje - ukończyłeś Zarośnięte Ruiny. Po każdej śmierci wrócisz do swojego statku, ale możliwe będzie już bezpośrednie udanie się do komnaty z Karmazynowymi Wrotami i szybkie dostanie się do kolejnego biomu.

Następnie: Returnal - cel: Dotrzyj do podnóża góry

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Returnal - cel: Pokonaj Phirke (dotarcie i walka z bossem)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami