Returnal - cel: Odkryj zastosowanie Klucza Anatemy

Co to jest i gdzie użyć?

Kiedy w krainie Zarośnięte Ruiny zniszczysz zaporę obcych w Returnal po raz pierwszy, znajdziesz za nią przedmiot związany z nowym celem. Cel od razu zostanie zaktualizowany, także nie będzie chwili przerwy.

Za zaporą zeskanujesz i podniesiesz leżący na ziemi Klucz Anatemy (1). Aktywuje to zadanie, które każe ci odkryć jego zastosowanie. Na szczęście na mapie znajduje się wskazówka.

celkluczanatemy1

Wystarczy, że trafisz - być może już trafiłeś, przed zebraniem klucza - na czerwone wrota (2). To właśnie one prowadzą co celu i odkrycia zastosowania tajemniczego narzędzia.

Kiedy przez nie przejdziesz, będziesz musiał wejść po szerokich, wielkich schodach, unikając światła wrogów-latarni. Nawet jeśli zostaniesz zaatakowany, po prostu biegnij do góry. Trafisz tam na wielkie wrota z czerwonymi punkcikami. To właśnie tutaj musisz użyć klucza (3).

celkluczanatemy2

Za bramą znajduje się wielka lokacja z dziurą w podłodze. Musisz spaść na dół, by kontynuować - czeka cię tam walka z bossem Phirke.

Następnie: Returnal - cel: Pokonaj Phirke (dotarcie i walka z bossem)

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Returnal - cel: Znajdź sposób, by sterować platformą obcych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami