Returnal - cel: Dotrzyj do podnóża góry

Pierwszy cel w Karmazynowych Pustkowiach.

Po otwarciu Karmazynowych Wrót trafisz do nowej lokacji. To Karmazynowe Pustkowie. To nieco łatwiejsza pod względem układu mapa, ponieważ musisz po prostu podążać na wprost. Obszary z wrogami, które spotkasz po drodze, są jednak dobierane losowo przy każdym podejściu.

Gdy tylko wyjdziesz z ruin, w których pojawisz się po wejściu w portal, zobaczysz zaktualizowany cel. Musisz dotrzeć do podnóża góry (1).

podnoze1

Tutaj wystarczy, że przejdziesz wszystkie mniejsze obszary z wrogami idąc prosto przez pustynię do góry widocznej na horyzoncie. Na końcu masz tylko wejść po długich, szerokich schodach (2). Kiedy wejdziesz do budynku na ich końcu, cel się zaktualizuje.

podnoze2

Po drodze spotkasz oczywiście nowych wrogów, w tym wielu latających, więc przygotuj się. Jeśli spotkasz wielkiego potwora z mackami (3), nie musisz się obawiać. Strzela mnóstwem pocisków, ale wystarczy kolumna czy mur, by łatwo się przed nimi chować.

podnoze3

Następnie: Returnal - cel: Wejdź na szczyt góry

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Returnal - cel: Otwórz Karmazynowe Wrota

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami