Mass Effect 2 - Akta: Weteran

Łowca nagród i najemnik Zaeed Massani.

Akta: Weteran to jedno z zadań głównych w Mass Effect 2, którego możesz podjąć się bezpośrednio po ukończeniu prologu. W ramach tej misji spotkasz się z łowcą nagród Zaeedem Massani, którego możesz przyłączyć do drużyny.

Na początku tego zadania wejdź w interakcję z mapą galaktyki (1) i udaj się na Omegę (2), tak jak w przypadku misji Akta: Profesor i Akta: Archanioł.

055_mass_effect_2_me2_akta_weteran_zaeed

Gdy tylko wylądujesz na stacji, podejdź przed siebie, gdzie czekał będzie Zaeed (3) i jego więzień. Wejdź z nim w interakcję, by rozpocząć rozmowę, a następnie przeklikaj wszystkie dostępne opcje dialogowe.

056_mass_effect_2_me2_akta_weteran_zaeed

W tym momencie zadanie to formalnie dobiegnie końca, a Zaeed dołączy do twojej drużyny i będziesz mógł wykorzystywać go w trakcie innych misji. Jednocześnie odblokujesz także jego misję lojalnościową - Zaeed: Cena zemsty - która odbywa się na planecie Zorya.

Poprzednio: Mass Effect 2 - Akta: Archanioł

Spis treści: Mass Effect 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mass Effect 2 - Akta: Skazaniec

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami