Gracze nie są zadowoleni z premiery World of Tanks na Steamie

Zabrakło integracji kont.

  • World of Tanks jest dostępne na Steamie, 10 lat po premierze
  • Gracze narzekają jednak na brak integracji kont

World of Tanks zadebiutowało dzisiaj - 29 kwietnia - na Steamie, lecz gra jest obecnie bombardowana negatywnymi recenzjami przez fanów, którym nie podoba się brak integracji z istniejącymi kontami.

Popularna darmowa produkcja jest dostępna na rynku od ponad dekady, lecz dotychczas działała w ramach własnej aplikacji, gdzie gracze musieli posiadać konto - poza ekosystemem Valve.

1
Gąsienice ukradli

Nowa wersja jest niemal identyczna, z kluczową różnicą: nie można przenosić postępów. Jeśli więc chcemy grać na Steamie, musimy zacząć od zera, co przełożyło się na spore rozczarowanie wśród użytkowników, zwłaszcza tych z latami doświadczenia w WoT.

„Siedziałem na ekranie tworzenia konta z pół godziny, żeby się dowiedzieć, że nie można się zalogować na istniejące konto” - narzeka użytkownik o pseudonimie „Krzysiek1250”.

Niezadowolenie dodatkowo potęguje fakt, że World of Warships - także od studia Wargaming - nie ma podobnych problemów z przenoszeniem treści i osiągnięć, umożliwiając integrację.

Sytuację - nieznacznie - łagodzi fakt, że wraz z premierą World of Tanks twórcy przygotowali wydarzenie specjalne, aktywne od jutra - 30 kwietnia - do 3 maja. W tym czasie gracze będą zdobywać poczwórne punkty doświadczenia. Są też misje przyśpieszające postępy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami