CoD Warzone wkrótce z systemem teleportacji?

Szybka podróż wspomniana w ankiecie.

  • Ankieta wysłana do graczy wspomina o Czerwonych Drzwiach - systemie szybkiej podróży
  • Taka funkcja prawdopodobnie działałaby jak teleport
  • Być może to tylko pomyłka Activision

Fani Call of Duty Warzone informują, że Activision rozsyła do wybranych graczy ankietę, w której pyta o wrażenia z „nowego systemu szybkiej podróży” - Czerwonych Drzwi. Taka funkcja nie jest dostępna na mapie battle royale od Raven Software, więc internauci podejrzewają, że może się wkrótce pojawić.

„Wspomniałeś, że podoba ci się mapa Werdańska z 1984 roku. Które jej aspekty sprawiły ci największą radość?” - pyta wydawca w ankiecie. Jedną z opcji są „Czerwone Drzwi (nowy system szybkiej podróży)”.

Biorąc pod uwagę, że szybka podróż nie jest aktualnie dostępna w Warzone, możliwości są dwie. Albo Activision przez przypadek dołączyło do ankiety wzmiankę o opcji, która dopiero zmierza do gry, lub nawet została usunięta, albo możliwość zaznaczenia „The Red Doors” jest podstępnym sposobem eliminacji respondentów, którzy nie poznali zbyt dobrze nowej mapy Warzone - i tym samym nie wiedzą, że Czerwonych Drzwi nie ma na mapie.

W takim przypadku odpowiedzi wysłane przez osoby, które zaznaczyły system szybkiej podróży, nie byłyby miarodajne, a wydawca nie brałby ich pod uwagę, analizując wyniki kwestionariusza. Umieszczanie „fałszywej” opcji na liście to sztuczka, którą wykorzystuje się w wielu innych ankietach.

warzone_red_door_1
„The Red Door” to kodowa nazwa Black Ops: Cold War

Zauważmy jednak, że o ile jeszcze niedawno gracze mogli skorzystać szybkiej podróży na mapie Warzone - dzięki systemowi metra - od momentu startu sezonu 3., jedyną możliwością poruszania się jest droga pieszo lub kierowanie pojazdem. Jeżeli Czerwone Drzwi faktycznie pojawiłyby się w grze, to najprawdopodobniej funkcjonowałyby jak teleport - wejście jednymi drzwiami i wyjście drugimi, w innym punkcie mapy.

Poza tym, Czerwone Drzwi to jeden z najważniejszych motywów, który pojawia się w trakcie kampanii fabularnej Call of Duty Black Ops: Cold War - a właśnie do czasów tej części przeniosło się teraz Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami