Resident Evil Village - wiadomo, ile godzin potrzeba na ukończenie gry

Przygoda dłuższa niż RE7.

  • To ok. 15 godzin
  • Podobny czas podały dwie osoby, które ukończyły przygodę

Z doświadczeń graczy, którzy ukończyli już Resident Evil Village, wynika, że jest to gra na ok. 15 godzin.

Informację przekazał znany informator AestheticGames, który dotarł do konkretnych danych przedstawionych przez dwie osoby. Pierwszy gracz ukończył przygodę w 13 godzin i 30 minut, a drugi zobaczył napisy końcowe po 15 godzinach i 30 minutach. Obaj wybrali poziom trudności Standard, a więc normalny.

Oczywiście nadchodzący horror Capcomu to gra, w której czas przejścia w dużej mierze zależy od stylu zabawy i sprawności pokonywania przeszkód, ale zbliżone wyniki sugerują rozgrywkę dłuższą niż w Resident Evil 7. Village jest właśnie kontynuacją „siódemki”, której ukończenie, zgodnie z serwisem howlongtobeat.com, zajęło graczom średnio 11 i pół godziny.

Już 2 maja wystartuje ostatnie, dostępne na wszystkich platformach docelowych demo Village. Wersja próbna początkowo miała być dostępna tylko przez 24 godziny, ale Capcom przedłużył okres do 10 maja po krytyce ze strony graczy.

Resident Evil Village zadebiutuje 7 maja i trafi na PC oraz konsole PlayStation i Xbox.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami