Ratchet & Clank: Rift Apart to najpiękniejsza gra w historii - twierdzi deweloper z Insomniac Games

Mimo że nie brał udziału w projekcie.

Drew Murray, który powrócił do Insomniac Games jako główny projektant, jest przekonany, że nadchodzące Ratchet & Clank: Rift Apart to najbardziej imponującą wizualnie gra, jaka kiedykolwiek powstała.

„To najlepiej wyglądająca gra na świecie. Koniec i kropka” - napisał Murray, który przeszedł z The Initiative do zespołu twórców Rift Apart. „Taki stan nie utrzyma się oczywiście na zawsze, ale 11 czerwca [data premiery gry - red.] będę w stu procentach przekonany do tego zdania. I mówię to w sytuacji, w której nie miałem żadnego wkładu w powstanie gry, po prostu obserwowałem ją w podziwie po tym, jak powróciłem do Insomniac Games”.

Zdanie Murraya podziela James Stevenson, który w Insomniac Games zajmuje się kontaktem ze społecznością. „Grałem w [Rift Apart - red.] w domu na 77-celowym telewizorze OLED” - opowiada na Twitterze. „W życiu nie widziałem lepiej wyglądającej gry. Zespół zrobił świetną robotę, tworząc prawdziwy pokaz na PS5”.

Dyskusja o warstwie wizualnej gry wywiązała się po publikacji najnowszego zwiastuna Ratchet & Clank: Rift Apart, który prezentował nie tylko nową bohaterkę, Rivet, ale właśnie zaprojektowane przez Insomniac krajobrazy.

Trailer wywarł też wrażenie na internautach. Gracze wyrażają na Twitterze podziw względem grafiki oraz porównują styl graficzny oraz animację Rift Apart do filmów wytwórni Pixar.

Aż 15 minut gameplayu z Rift Apart zobaczymy podczas pokazu State of Play, który odbędzie się w najbliższy czwartek o 23:00.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami