[PLOTKA] Activision spisało już CoD Vanguard na straty i szykuje plan ratunkowy

Gra ma się jednak ukazać zgodnie z planem.

  • Activision uwzględnia scenariusz, w którym nowy CoD nie radzi sobie zbyt dobrze
  • Firma przygotowuje podobno plan ratunkowy dla gry

Według nieoficjalnych informacji, tegoroczna odsłona Call of Duty - o rzekomym podtytule Vanguard - ukaże się zgodnie z planem, ale Activision bierze pod uwagę, że gra nie odniesie sukcesu.

Tak twierdzi Tom Henderson, który słynie z ujawniania niepotwierdzonych wieści o wspomnianej serii strzelanek, a także cyklu Battlefield. Uważa, że podejmowane są działania, mające złagodzić negatywny odbiór tytułu.

„Activision już mówiło, że nowa i płatna odsłona Call uf Duty pojawi się w tym roku, a z tego co mi powiedziano wynika, że firma już wie, że produkcja dobrze sobie nie poradzi (przygotowywany jest plan ratunkowy)” - pisze informator na Twitterze.

Henderson jakiś czas temu przekonywał, że projekt znajduje się w złym stanie, a produkcja jest ograniczana przede wszystkim przez chęć wydania strzelanki na konsolach minionej generacji. Sama pozycja osadzona jest ponoć w czasach II wojny światowej.

Wpis insidera to reakcja na inne doniesienia, które sugerują, że Call of Duty Vanguard zostało opóźnione lub wręcz skasowane, a zamiast tytułu na rynku miałaby ukazać się odświeżona wersja trybu wieloosobowego Modern Warfare 2. Spekulacje pojawiły się, kiedy Activision zażądało od platformy Discord usunięcia dyskusji, w których rozmawiano o takim właśnie scenariuszu.

Henderson przyznaje, że o ile rzeczywiście firma wezwała administratorów portalu do skasowania wspomnianych wiadomości, o tyle nie należy z tego faktu wyciągać żadnych wniosków. Przekonuje, że wydawca ma skłonność do nadmiernego rozsyłania podobnych żądań.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami