Aktualizacja Call of Duty: Warzone walczy ze strzelaniem spod mapy

Są też inne poprawki.

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone zajmuje się między innymi problemem graczy dostających się pod mapę, by niemal bez przeszkód eliminować przeciwników.

„Naprawiono kilka miejsc na mapie Werdańsk, pozwalających graczom dostać się poza obszar lokacji” - napisano na Twitterze. Nie jest jednak jasne, czy twórcy znaleźli wszystkie miejsca umożliwiające wykorzystywanie błędu, którym jak na razie zajmowali się gracze-mściciele.

1
Polowanie na Adlera może zostać przedłużone

Załatano także problemy z wydarzeniem specjalnym Polowanie na Adlera. Mowa o błędnym śledzeniu postępów oraz o pojawianiu się potrzebnych dokumentów - ponownie - poza mapą.

Kłopoty z wydarzeniem są dwojakie, ponieważ błędy usunięto dopiero teraz, gdy do zakończenia misji pozostało niewiele czasu, więc nie wszyscy zdążą odblokować nagrodę - specjalny skin. Twórcy zapewniają, że rozważają różne opcje i wkrótce przekażą, co zdecydowali w tej sprawie.

Inne mniejsze kwestie, którymi zajęli się deweloperzy z Raven Software, to między innymi niewłaściwe dźwięki dla kuszy R1 Shadowhunter, a także maska gazowa pozostająca na ekranie po jej wyczerpaniu.

Już teraz twórcy ujawnili, że w następnej aktualizacji powinniśmy spodziewać się zmian w balansie CR-56 AMAX, FARA 83 oraz Bullfroga, a także w szybkostrzelności przy celowaniu przez przyrządy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami