[PLOTKA] Starfield będzie grą na wyłączność Microsoftu

Projekt jest już niemal ukończony.

Starfield, czyli nowy projekt Bethesdy, ukaże się jako tytuł na wyłączność platform Microsoftu - wynika z nieoficjalnych informacji.

Tak stwierdził na antenie najnowszego odcinka swojej audycji Xbox Two internauta o pseudonimie Rand al'Thor. Insider, który słynie z dostarczania wieści o planach koncernu z Redmond, powołuje się na zaufane źródła.

- Bardzo wiarygodni ludzie powiedzieli mi, że Starfield na 100 procent jest exclusivem Xboksa. Nawet się o to założyłem, a nie zakładam się, jeżeli nie jestem pewny wygranej - mówi autor podcastu.

starfield_plotka
Starfield to nowa gra twórców The Elder Scrolls

Internauta nie wspomniał o wersji PC, ale można założyć, że jeżeli powstająca produkcja faktycznie trafi tylko na platformy Microsoftu, pojawi się - zgodnie z aktualną strategią amerykańskiej firmy - również na komputerach osobistych.

Rand al'Thor przekonuje także, że koncern z Redmond „ciężko pracuje”, by gra ukazała się jeszcze w tegorocznym okresie świątecznym. Tytuł jest podobno niemal ukończony - deweloperzy obecnie skupiają się ponoć na eliminowaniu błędów.

Na razie nie ujawniono, czy Starfield zawita na konsole PlayStation. Przedstawiciele Microsoftu podkreślali jedynie, że decyzja związana z platformami docelowymi projektów Bethesdy będzie podejmowana osobno dla każdej produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami