Kontrola umysłu w Watch Dogs Legion przełożona. Łatka ukaże się później

Nowa postać poczeka.

Zaplanowana na koniec kwietnia aktualizacja 4.0 dla Watch Dogs: Legion ukaże się później niż zakładano. Ubisoft wyjaśnił, że potrzebuje więcej czasu na prace i zmienia datę na 4 maja.

„Podczas tworzenia różnych treści natknęliśmy się na pewne problemy, którymi musimy zająć się przed premierą patcha. Chcemy, by jakość była tak wysoka, jak to tylko możliwe” - czytamy w komunikacie na Twitterze.

mapa
Zweryfikowano te założenia

Najważniejszą nowością w aktualizacji 4.0 jest zapewne postać Miny Sidhu, która - razem z dedykowaną misją - trafi do posiadaczy przepustek sezonowych. Kobieta dysponuje nietypowymi umiejętnościami, potrafiąc między innymi kontrolować umysły przeciwników.

Inne - darmowe - elementy łatki to kolejna misja do trybu kooperacji, rozbudowane opcje modyfikowania wyglądu postaci oraz dwa archetypy do zrekrutowania: DJ oraz sanitariusz.

Jeśli plany ponownie nie ulegną zmianie, to pod koniec maja Watch Dogs: Legion powinno wzbogacić się między innymi o tryb sieciowych inwazji, znany już z pierwszej odsłony serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami