Hogwart z Harry'ego Pottera powstaje w Valheim

Jest nawet stadion Quidditcha.

Jeden z użytkowników gry Valheim postanowił zbudować w świecie gry Hogwart - zamek, w którym mieści się szkoła czarodziejów w uniwersum Harry'ego Pottera. Nie chodzi jednak o sam główny budynek, ale też przyległe tereny. Łącznie z chatką Hagrida.

Całą galerię można obejrzeć na Reddicie. Poniżej pokazujemy stadion do Quidditcha oraz spojrzenie na Wielką Salę.

hogwart1
hogwart2

Autor podkreśla, że screeny prezentują nieukończone jeszcze dzieło. Chce dodać więcej elementów i dopracować te, które już stworzył. Zaznaczył już jednak, że nie umieści trolla w lochu.

Niezależna produkcja cieszy się wielką popularnością, która zachęca fanów do tworzenia różnych projektów czy modów. Jeden z nich pozwala na przykład uruchomić grę w VR, a inni użytkownicy chcą uczynić z gry MMO dla tysiąca osób. Tytuł znajduje się jeszcze w dziale Early Access, a pełna wersja ukaże się najwcześniej w lutym 2022 roku.

Jeśli gracie w survivalowy hit z wikingami, niekoniecznie w VR, koniecznie skorzystajcie z naszego poradnika do Valheim.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami