Games with Gold: maj 2021 - pełna oferta

Tropico 4, LEGO Batman i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na maj 2021. Abonenci Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi LEGO Batman: The Videogame i Tropico 4.

Pierwszą ze wspomnianych gier posiadacze Xbox One ściągną od 1 do 15 maja. To kolejna gra idealna dla młodszych użytkowników, oferująca najlepsze elementy uniwersum Batmana w formie przygody w świecie z klocków. Nie brak tu akcji, zagadek, ale też humoru.

lego_gatman_gold
Można też wcielić się w złoczyńców

Z kolei pomiędzy przez cały miesiąc, gracze będą mogli przetestować Armello, czyli niezależną grę planszową odtworzoną w cyfrowej formie. To strategiczna produkcja RPG osadzona w uniwersum klimatycznej, ponurej baśni. Gra oferuje kampanię fabularną i potyczki online.

Games with Gold - pełna oferta na maj 2021

  • Armello (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 maja
  • Dungeons 3 (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 maja - 15 czerwca
  • LEGO Batman: The Video Game (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 maja
  • Tropico 4 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-31 maja

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami