Film Mortal Kombat z rekordowym wynikiem w USA

W czasach pandemii.

Nowy film Mortal Kombat w amerykańskich kinach wygenerował dotychczas 22,5 miliona dolarów przychodów.

Jak pisze serwis Deadline, to najwyższy rezultat, jaki produkcja z kategorią R (oznacza, że widzom poniżej 17. roku życia muszą towarzyszyć dorośli) osiągnęła w USA podczas tak zwanego „weekendu otwarcia” od marca ubiegłego roku, czyli rozpoczęcia pandemii koronawirusa.

Wynik przewyższył również oczekiwania Warner Bros., które odpowiada za dystrybucję projektu. Koncern prognozował, że w pierwszych dniach od premiery film w Stanach Zjednoczonych wygeneruje 15 milionów dolarów przychodów.

Obecnie w USA otwartych jest około 60 procent wszystkich kin. Na amerykańskim rynku najnowsza adaptacja serii bijatyk od studia NetherRealm ukazała się jednak także na platformie HBO Max.

Na razie nie wiadomo, kiedy film Mortal Kombat trafi do Polski. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią, kina w naszym kraju pozostają zamknięte, a wspomniana usługa streamingowa nie jest jeszcze dostępna.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami