Far Cry 6 w materiale wideo zza kulis

Prace nad trailerem.

Francuskie studio Unit Image od wielu lat zajmuje się produkcją trailerów dla gier Ubisoftu. Teraz firma opublikowała materiał prezentujący kulisy prac nad zwiastunem Far Cry 6 z ubiegłego roku.

Półtoraminutowe wideo pokazuje, jak przygotowano trójwymiarowy model Antóna Castillo, w którego wciela się Giancarlo Esposito, aktor znany z seriali „Breaking Bad”czy „The Mandalorian”.

Aby mimika była wiarygodna, Unit Image skanowało bezpośrednio twarz mężczyzny, ubranego w specjalny „hełm” z przymocowanymi kamerami i oświetleniem.

Far Cry 6 nadal nie ma konkretnej daty premiery, a ostatnie doniesienia od Ubisoftu mówią jedynie o debiucie jeszcze w obecnym roku fiskalnym, a więc przed końcem marca 2022.

Możliwe, że więcej szczegółów poznamy w czerwcu. W połowie tego miesiąca francuska korporacja zorganizuje bowiem konferencję Ubisoft Forward, w ramach cyfrowych targów E3.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami