Codemasters zaszokowane liczbą graczy Dirt 5 w Xbox Game Pass

Firma jest zadowolona z podjętej decyzji.

  • Według Codemasters, dodanie Dirt 5 do Xbox Game Pass było „fantastyczną decyzją”
  • Liczba graczy tytułu w abonamencie jest „szokująco wysoka”

Dirt 5 w lutym pojawiło się w Xbox Game Pass. Codemasters przekonuje, że udostępnienie gry w abonamencie Microsoftu było bardzo dobrą decyzją.

- To była absolutnie fantastyczna decyzja - o współpracy z koncernem z Redmond mówi dyrektor techniczny projektu, David Springate, na antenie audycji GameOnDaily. - Jeśli chodzi o liczbę graczy, nie podam dokładnego wyniku, bo pewnie się pomylę, ale był szokująco wysoki. Szalony - dodaje.

- Byliśmy bardzo zadowoleni, widząc taki poziom zaangażowania użytkowników, świetne, że miało to pozytywny wpływ na grę i sposób, w jaki się mówi o produkcji - podkreśla deweloper.

Przedstawiciel Codemasters zaznacza, że liczba graczy Dirt 5 nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Przyznaje, że najwięcej osób toczyło zmagania w pierwszym tygodniu obecności w usłudze, a później grono uczestników zabawy nieco się zmniejszyło.

Na razie nie wiadomo, kiedy najnowsza odsłona wyścigowego cyklu zniknie z Xbox Game Pass. Gra może jednak nie zostać wycofana, ponieważ niedawno produkcję wraz z wydawcą przejęło EA, którego tytuły dostępne są w abonamencie Microsoftu.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami