Znamy pełny tytuł Dying Light 2?

Jak nie stać się zombie.

  • Techland stara się zarejestrować nazwę Dying Light 2: Stay Human
  • To zapewne pełny tytuł nadchodzącej gry akcji
  • Produkcja opowiada o postaci zarażonej wirusem

Wygląda na to, że pełny tytuł nadchodzącej gry akcji studia Techland to Dying Light 2: Stay Human. Wnioski starające się zarejestrować taką nazwę ujawniono niedawno w urzędach Unii Europejskiej oraz Stanów Zjednoczonych.

W obu przypadkach podmiotem rejestrującym jest firma Marchewka Trademark Holder, do której należą także prawa do wielu innych słów kluczowych, włącznie z „Dying Light” i nazwą „Techland”. Paweł Marchewka to założyciel i dyrektor generalny studia z Wrocławia.

2
Płonie stodoła

Wniosek o zastrzeżenie tytułu Dying Light 2: Stay Human w kontekście gier wideo został złożony w Unii Europejskiej na początku miesiąca - 6 kwietnia. Wczoraj identyczne dokumenty opublikował także urząd ze Stanów Zjednoczonych.

Podtytuł Stay Human (pol. Pozostań Człowiekiem) wydaje się być logiczny, ponieważ fabuła - co wiemy z wcześniejszych zapowiedzi - opowiada o przygodach mężczyzny zarażonego wirusem zamieniających ludzi w zombie.

Dying Light 2 nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, lecz opisywane kroki mogą sugerować, że na ostateczne ogłoszenie nie trzeba będzie czekać już zbyt długo. Gra powinna ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PS4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami