Wilkołaki zawitają w Assassin's Creed Valhalla - wynika z obrazków z DLC

Będą też sierpy.

  • Wilkołak jednym z nowych przeciwników w dodatku Gniew Druidów
  • Są trzy nowe obrazki z dodatku
  • Potwierdzono też nową broń - sierpy

W sieci pojawiły się nowe grafiki promocyjne z nadchodzącego dodatku Gniew Druidów do Assassin's Creed Valhalla. Jeden z obrazków sugeruje, że w DLC zmierzymy się z co najmniej jednym wilkołakiem.

Materiały udostępniło pierwotnie konto Aggiornamenti Lumia na Twitterze. Choć nie wiadomo, jak użytkownik wszedł w ich posiadanie, autentyczność grafik nie ulega wątpliwości.

Na zdjęciu z wilkołakiem Eivor walczy z przedstawicielami tajemniczego kultu, a bestia znajduje się za jego plecami. Trudno domyślić się, czy to „prawdziwe” starcie, czy na przykład halucynacja, ale mitologiczne bestie nie są obce serii Assassin's Creed. W ramach cyklu mogliśmy już walczyć między innymi z Minotaurem czy cyklopami.

Jeden z obrazków potwierdza też informację, którą gracze wyszukali już wcześniej w spisie trofeów z DLC - jedną z nowych broni w dodatku będą sierpy.

Gniew Druidów to pierwsze duże DLC, które trafi do gry 13 maja. W rozszerzeniu odwiedzimy Irlandię, by rozszerzyć wpływy klanu i odkryć tajemnice mrocznego kultu. Dodatek można nabyć osobno lub zdobyć w ramach przepustki sezonowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami