Ostatnie demo Resident Evil Village będzie dostępne dłużej

Po krytyce ze strony graczy.

  • Ostatnie demo Resident Evil Village będzie dostępne do 10 maja
  • Wydawca zmienia plany w odpowiedzi na krytykę
  • Nadal zagramy przez maksymalnie 60 minut

Capcom ogłosił, że ostatnia wersja demonstracyjna Resident Evil Village będzie dostępna od 2 aż do 10 maja, a nie - jak wcześniej zakładano - wyłącznie przez 24 godziny.

Zmiana planów jest odpowiedzią na głosy fanów, którzy szeroko krytykowali dotychczasowe podejście. Nadal nie zmienia się za to maksymalny czas rozgrywki - w demo zagramy przez 60 minut.

Demo składa się z sekcji we wsi i na zamku

„Słyszeliśmy wasze opinie i rozszerzamy okres dostępu ostatniego, multiplatformowego dema Resident Evil Village” - napisano w komunikacie na Twitterze.

Precyzując, gracze będą mogli eksplorować wioskę i zamek przez maksymalnie 60 minut, w okresie od 2 maja (od godziny 2 nad ranem polskiego czasu) do 10 maja, do tej samej godziny. Zabawę możemy dowolnie przerywać, by później do niej wrócić - lecz łącznie będziemy ograniczeni do godziny.

W odróżnieniu od dwóch poprzednich dem - dostępnych tylko na PS4 i PlayStation 5 - ostatnią wersję testową sprawdzimy także na PC, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Zmiana planów oznacza także, że demo pozostanie dostępne już po wydaniu pełnej wersji. Premiera Resident Evil Village odbędzie się bowiem 7 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami