Ogromny ręcznik z Lady Dimitrescu promuje Resident Evil Village w Japonii

Zachowano odpowiedni wzrost wampirzycy.

  • Gracze z Japonii mogą wygrać ręcznik z wampirzycą
  • Capcom porównał długość ręcznika z mężczyzną o standardowym wzroście
  • To część większej kampanii, w której główną rolę gra wysoka antagonistka

Capcom wyprodukował ręczniki z naszytą Lady Dimitrescu z Resident Evil Village i zaoferował możliwość wygrania przedmiotów w konkursie organizowanym w Japonii. Zadbano o zachowanie realnej wielkości popularnej wampirzycy, która będzie jedną z głównych antagonistek gry.

Jak zauważa serwis Siliconera, do opisu przeprowadzanego na Twitterze konkursu dołączono materiał poglądowy, w którym porównano ręcznik z leżącym na ziemi 180-centymetrowym mężczyzną:

Ręcznik ma około trzech metrów długości, przy czym wzrost Dimitrescu to 290 centymetrów. Aby mieć szansę zdobycia nagrody, chętni muszą opisać swoje wrażenia z niedawnego dema Resident Evil Village i podzielić się zrzutami ekranu. Do wygrania trzy sztuki, ale wysyłka będzie przeprowadzana tylko na terenie Japonii.

To nie jedyna forma promocji gry w Azji, skupiająca się właśnie na wysokiej wampirzycy. Alcinę Dimitrescu zobaczymy na autobusach, a także w sklepach - w formie trzymetrowych tekturowych stojaków.

village_recznik_2
Dimitrescu mogłaby się chyba zmieścić w takim autobusie

Już 2 maja demo najnowszego horroru Capcomu zawita na wszystkich platformach docelowych. Szczegóły na naszej stronie o demach Resident Evil Village. Premiera gry 7 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami