Stare błędy wróciły - w CoD Warzone znowu można strzelać spod mapy

Eliminacje z zaskoczenia.

Kilka dni temu w CoD Warzone pojawiła się nowa mapa - Werdańsk w wersji z 1984 roku. Okazuje się jednak, że do gry powrócił także błąd, który pozwala eliminować rywali spod ziemi.

Gracze odkryli, że na terenie lotniska i stadionu można w prosty sposób wejść pod planszę, by następnie z zaskoczenia pozbywać się rywali. Co ważne, usterka umożliwia również szybkie wydostanie się na powierzchnię, by uniknąć zbliżającego się kręgu śmierci.

Under the map Glitch at Airport from r/CODWarzone

Sfrustrowani użytkownicy publikują w mediach społecznościowych filmy, w których pokazują, jak giną z rąk osób, wykorzystujących błąd. Udostępniane nagrania sugerują, że problem jest często nadużywany przez nieuczciwych uczestników zabawy.

Hello. This dude shot me from under the map. They don't show up in recent players and I'm not sure how to report. Apologies for the language. from r/CODWarzone

As you'd expect, players have taken to social media to complain about this game-breaking glitch:

Oczywiście fani krytykują przede wszystkim deweloperów z Raven Software, którzy aktualnie odpowiedzialni są za rozwój strzelanki. Wzywają twórców do jak najszybszego naprawienia uciążliwej usterki, wpływającej negatywnie na rozgrywkę.

Autorzy na razie nie skomentowali sprawy usterki. W samym CoD Warzone trwa obecnie 3 sezon, w którym wprowadzono szereg nowości.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami