Nowy zwiastun Resident Evil Village przypomina o kolejnym demie gry

Wizyta w zamku Lady Dimitrescu.

  • Jutro na konsolach PlayStation pojawi się nowe demo Resident Evil Village
  • Gracze sprawdzą półgodzinny fragment

Capcom opublikował kolejny zwiastun Resident Evil Village - materiałem firma przypomina o nowym demie gry, osadzonym w zamku Lady Dimitrescu. Trailer okraszony jest utworem Vanish autorstwa nominowanego do nagrody Grammy artysty o pseudonimie Giveon.

Wersja demonstracyjna zostanie opublikowana jutro - 25 kwietnia - o 19:00 czasu polskiego, tylko na na PS5 i PS4. Wzorem poprzedniego, w przygotowany fragment będzie można grać nie dłużej niż 30 minut, ale tylko w ciągu ośmiu godzin.

Tym razem użytkownicy trafią nie do wioski, a zamku słynnej Lady Dimitrescu. Zwiedzą zarówno korytarze oraz pomieszczenia na piętrach, jak i podziemne lochy. Autorzy podkreślają, że w przeciwieństwie do poprzedniej części cyklu, chcieli stworzyć bardziej zróżnicowane lokacje, które wypełnili „pięknem, skrywającym terror”.

Przedstawiciele Capcomu zaznaczają też, że jeśli ściągnęliśmy poprzednie demo, nie musimy pobierać nowych plików. Deweloperzy odblokują stosowną zawartość w wyznaczonych godzinach.

Natomiast 2 maja pojawi się jeszcze jedna wersja demonstracyjna, która jednak trafi na wszystkie platformy docelowe tytułu. Zainteresowani zagrają przez maksymalnie 60 minut w ciągu 24 godzin.

Produkcja zadebiutuje 7 maja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Szczegółowe informacje o edycji testowej znaleźć można w naszym artykule o demie Resident Evil Village.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami