Ubisoft zwalnia tempo aktualizacji Assassin's Creed Valhalla

By podnieść jakość.

  • Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizacje co pięć tygodni
  • Zmiana harmonogramu da twórcom więcej czasu na prace
  • Następna łatka ukaże się 27 kwietnia

Ubisoft poinformował, że przechodzi na pięciotygodniowy cykl pracy nad kolejnymi aktualizacjami dla Assassin's Creed Valhalla. Dotychczas większe patche publikowano co cztery tygodnie.

W związku ze zmianami już wcześniej opóźniono rozszerzenie Gniew Druidów - na 13 maja. Teraz dowiedzieliśmy się, że również kolejna łatka - oznaczona numerem 1.2.1 - ukaże się później, 27 kwietnia.

Francuski wydawca tłumaczy, że decyzja wywołana jest między innymi chęcią przygotowania lepszych poprawek. „Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ostatnie aktualizacje mogły nie spełniać waszych oczekiwań i nie odzwierciedlać naszych standardów” - przyznaje Ubisoft w komunikacie na oficjalnej stronie gry.

valhalla
Plany na najbliższą przyszłość Assassin's Creed Valhalla

Twórcy opisują przykłady trzech błędów, które tylko na pierwszy rzut oka wydają się łatwe do naprawienia, a w rzeczywistości wymagają sporych nakładów pracy. Jednym z takich bugów są brakujące ryby w jeziorach.

„Udało nam się znaleźć rozwiązanie, które pozwoliłoby zarybić angielskie rzeki i jeziora brakującym gatunkiem. Rozwiązanie to ma jednak bezpośredni wpływ na istniejącą faunę oraz mechanikę gry, postanowiliśmy przesunąć pełną łatkę na czerwiec, by móc przeprowadzić dodatkowe testy” - czytamy.

Dlatego też kwietniowa łatka wprowadzi tylko częściowe rozwiązanie problemu. Podobnie będzie z zadaniem „Pod nieobecność ealdormana”. W całości naprawiona zostanie za to misja poboczna „Świńska wyrocznia”.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami