Kolorowy świat Biomutant w nowym zwiastunie

Bajkowa kraina.

Na kanale THQ Nordic opublikowano nowy trailer gry Biomutant, która debiutuje 25 maja. Materiał skupia się na prezentacji rozległego, kolorowego świata rodem z bajkowych animacji.

Uwagę zwraca paleta barw oraz oświetlenie. Przy okazji twórcy zaprezentowali w kilku fragmentach różne metody eksploracji - szybowania czy korzystania z wierzchowców.

Deweloperzy podkreślają, że każdy element trailera pochodzi z gry. Dotyczy to także muzyki. Zabrakło jakichkolwiek „sztucznych ulepszeń”.

Biomutant zaoferuje otwarty świat, choć nie będzie on tak duży jak w grach typu Breath of the Wild czy nowe Assassin's Creed. Twórcom zależy na tym, żeby obszar nie przytłaczał rozmiarem.

Pod względem rozgrywki produkcja studia Experiment 101 to RPG akcji, kładące nacisk na dynamiczną walkę i rozbudowany rozwój postaci. Na początku przygody stworzymy futrzastego wojownika, którego wyspecjalizujemy wedle uznania. Główny cel fabularny to ocalenie cennego Drzewa Życia. Podczas kampanii mamy podjąć wybory, które ukształtują świat i przebieg gry.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami